Вражена рівнем цинізму та антидержавною риторикою Третьякової, - Фріз про ідею забрати пільги у ветеранів-контрактників


Фракція "Європейська Солідарність" має зауважити, що подібні заяви Третьякової неприпустимі

Про це народний депутат Ірина Фріз написала у Facebook. Об этом сообщает yolk-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фріз заявила, що вражена рівнем цинізму та антидержавною риторикою голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, народного депутата від «Слуги народу» Галини Третьякової, яка планує скорочення пільг для військовослужбовців та ветеранів.

”Слуга” Третьякова вважає, що у випадку, коли військовослужбовець пішов на контракт і (далі вважаємо за потрібне надати пряму мову цього представника влади) «свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так». Тобто голова Комітету від слуг вважає, що військовослужбовцям-контрактникам пільги не потрібні", — пише Фріз.

За її словами, фракція Європейська Солідарність має зауважити, що подібні заяви неприпустимі, і Третьякова має вийти з публічними вибаченнями перед воїнами-контрактниками.

"Економія на військовослужбовцях та ветеранах закінчується появою російських триколорів на вулицях наших міст. Перегляд пільг військовослужбовцям в такий спосіб наносить руйнівного удару по обороноздатності держави, мобілізаційних планах, моральному стану захисників", — пояснила Фріз.

На її думку, такі заяви лише підкреслюють плани влади щодо капітуляції та припинення боротьби за суверенітет та територіальну цілісність держави.

  • Нагадаємо, що у партії "Слуга народу" хочуть скасувати пільги і соціальні виплати учасникам бойових дій, якщо вони служили за контрактом. Про це заявила голова комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/vrazhena_rivnem_cynizmu_ta_antyderzhavnoyu_rytorykoyu_tretyakovoyi_friz_pro_ideyu_zabraty_pilgy_u_veteraniv_kontraktnykiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя