Кропивницький: вiд екомислення до екодiй

Кропивницький: вiд екомислення до екодiй

Учора, 1 жовтня, у Кропивницькому обговорювали питання щодо сортування смiття, надмiрного споживання та грiнвошингу (форма маркетингу, за якої роблять акцент на екологічності товару для підвищення продажів), а також спонукали один одного до активних дiй задля поліпшення екологiчної ситуацiї в мiстi та країнi. Екосемінар провели у креативному IТ-просторi KOWO за сприяння тренiнгової платформи «Happy Place» i центру психологiї та розвитку Мирної Рiми. Об этом сообщает ykrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.Прихильниця концепцiї «zero waste», що в перекладі з ангiйської означає «нуль вiдходiв», Наталка Бардалим закликала вiдповiдально ставитися до покупок і переробки товарів.«Спочатку менi здавалося, що мiй внесок у полегшення екологiчного стану землi надто малий. Проте, коли побачила, яку кiлькiсть пластику можу зiбрати вдома за мiсяць, я зрозумiла: катастрофi можна зарадити. Змiнилася я сама, i навiть мiй рацiон зазнав змiн, адже коли збираєш смiття, щоб вiдвезти його на переробку, одразу помiчаєш усi обгортки вiд шоколадок i батончикiв, усвiдомлюєш, скiльки непотрiбного вживаєш» , – зазначила екоактивiстка.

Пiд час дискусiї гостi заходу пропонували власнi iдеї для поліпшення екології, пропонували введення системи штрафiв, яка б регулювала масштаби забруднення.Екоспiкерка Свiтлана Череднiченко розповiла про книги iз тетрапакiв, бамбуковi зубнi щiтки, паперовi ручки i соломинки iз очерету. Панi Свiтлана зазначила, що паперовi пакети не є «еко», адже їх виготовляють iз первинної сировини, а покупцiв вводять в оману «зеленим маркетингом».У межах семiнару поєднали екологiчнi питання iз темою психологiї, обговорили психологiчнi чинники, що впливають на екомислення людей.«Майбутнє може настати не для всiх. Воно як посiв насiння. Якщо ми хочемо отримати врожай, маємо запастися терпiнням і діяти вже сьогодні» , – пiдкреслила психологиня та iдейна натхненниця заходу Рiма Мирна.


Учасники наголосили на важливiй ролi мiської влади у створеннi майданчика для сортування вiдходiв i зазначили, що, якщо вiдповiдь на петицiю щодо його створення буде негативною, цiлком можливо влаштувати пiкет.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/kropivnitskii-vid-ekomislennja-do-ekodii”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя