Карбишева, Івана Корсака чи Шовкова: що думають лучани про перейменування вулиці


Висловити свою позицію щодо ініціативи перейменування частини вулиці Карбишева містяни мали змогу протягом місяця на платформі електронної демократії.

Нагадаємо, під час засідання комісії з питань впорядкування назв вулиць міста наприкінці травня підтримали пропозицію щодо перейменування однієї з вулиць та встановлення меморіальної дошки пошани на честь видатного українського письменника Івана Корсака. Члени комісії пропонували організувати громадське обговорення щодо перейменування.

Коментувати рішення та приєднуватися до обговорення закликали лучан на платформі E-dem у рамках електронної консультації. Дехто висловився на підтримку рішення комісії, а дехто пропонував свій варіант перейменування вулиці.

«Я взагалі проти назв вулиць чиїмись іменами. Чітко пам’ятаю, як на початку 90-х перейменовували вул. Ворошилова. Серед претендентів теж було багато прізвищ, однак здоровий глузд взяв гору і наразі ми маємо чудову назву – проспект Молоді. Чому б не взяти на озброєння подібну практику? На мою думку звучатиме дуже гарно – вулиця Шовкова (замість Карбишева, адже на ній розміщений колишній шовковий комбінат). Назви інших вулиць теж не відставатимуть – наприклад, Медична, Будівельна, Комп’ютерна, Торгова, Інженерна, Атомна, Вугільна і т.д. Буду радий, якщо міська влада дослухається до моєї думки», – пише у обговоренні Володимир Тарасюк.

«Як на мій погляд, то перейменовувати потрібно всю вулицю Карбишева (1,2,3), адже вона невелика. Однозначно на Івана Корсака. Підтримую!», – зазначає Ольга Волкова.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/karbysheva-ivana-korsaka-chy-shovkova-shcho-dumaiut-luchany-pro-pereymenuvannia-vulytsi/” Об этом сообщает ukronline.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя