За умови співфінансування шляховики відремонтують 6 ділянок доріг

DSCN8562У зв’язку з перерозподілом коштів завдяки децентралізації, дорожні роботи частково фінансуватимуться з місцевих бюджетів.

У поточному році «Укравтодором» розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання у 2017 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг», який знаходиться на погодженні у відповідних міністерствах.

Проектом встановлено, що фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення (на Тернопільщині таких 6) здійснюється за умови виділення у ‎2016-2017 роках з місцевих бюджетів усіх рівнів видатків на такі об’єкти в обсязі не менше 10-ти відсотків. Поточний середній ремонт чекає на ділянки автошляхів: Т-20-17 у місті Хоросткові, М-19 с. Білокриниця – м. Кременець, М-19 м. Кременець – с. Шпиколоси, М-19 у селі Горинка, Н-18 – 2 сумнозвісні підйоми у місті Монастириська.Джерело статті: “http://www.gazeta1.com/statti/za-umovy-spivfinansuvannya-shlyahovyky-vidremontuyut-6-dilyanok-dorig/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя